Vertus Paris Niche Perfume kompanijos aprašymas. 

Cetin Akat Vertus Paris ikurejas 

BENDROVĖ VERTUS. Prestižinių, nišinių kvepalų pradininkas Cetin Akat, nuo 1996 m. aistringai tobulina ir reklamuoja savo „kvapų meną“. Jo aistra kvepalams ir nepaliaujamas atsidavimas naujovėms, kūrybiškumui ir įvairovei pelnytai užkariavo šiuolaikinių, labai reiklių vartotojų dėmesį. Cetin Akat - Vertus įkurėjas labai profesionaliai valdo savo bendrovę ir turi didelę patirtį. Kruopšti bei reikli vadovybė ir kokybę vertinantis visi darbuotojai kartu užtikrina aukščiausią klientų pasitenkinimą nišine produkcija. Svajonėmis varoma dinamiška ir išradinga įmonė, yra pasišventusi išlikti orientuota į klientų norų išpildymą. VERTUS siekia tapti visame pasaulyje lyderiaujančiu prekės ženklu, kuriam pirmenybę teikia tikri kvepalų gurmanai.

 

Prekinis ženklas - VERTUS – tai nuostabių kvapų visuma, sudaryta iš unikaliu ir neprilygstamos kokybės aromatų. Prekės ženklas įkūnija sensacingą bei unikalų kvapų spektrą, sužadinantį veržlumo, ištvermės, romantikos, ramybės, suvienijimo bei gundymo jausmą... Sielą užburianti turtingiausių esencijų kolekcija, derinama su poetišku kūrybiškumu. VERTUS yra jūsų asmeninis begalinio įkvėpimo šaltinis magiškoms akimirkoms.

KOKYBĖ VERTUS PARIS. Kvepalai gaminami laikantis ES kosmetikos direktyvų ir akredituotų tarptautinių kokybės standartų. Būdama aukščiausius standartus visais savo veiklos aspektais nusistačiusi įmonė, ji skatina reguliarius darbuotojų mokymus, naudoja išradingas laboratorijas, skirtas GLP sąlygoms, ir palaiko kontroliuojamą logistiką, efektyvų medžiagų srautą, išsamią žinių bazę ir dokumentaciją. „Visuotinės kokybės vadybos“ įgyvendinimas, be jokios abejonės, yra svarbiausias jos egzistavimo tikslas.

GAMYBA VERTUS PARIS. Visas gamybos procesas yra kruopščiai stebimas naudojant naujausias technologijas, prižiūrint didelę patirtį turinčiam gamybos vadovui. Nuo tyrimų ir plėtros, užpildymo iki pakavimo ir pristatymo. Dėmesys detalėms skiriamas kiekviename etape be kompromisų. Modernios gamybos patalpos yra kruopščiai ir nuolat prižiūrimos, kad visada būtų užtikrinta maksimali higiena, saugumas ir efektyvumas.

Kvepalus pamilti gali užtrukti vos vieną sekundę, tačiau gali prireikti metų, kad sukurtumėte puikų žavingų kvapų derinį. Kvepalai yra tarsi Jūsų gyvenimo periodai, jie nenumaldomai veikia jus tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Įkvėptas sensacingų kvapų, kuriuos kiekvienas myli ir puoselėja, Jums leidžia pasijusti unikaliai. VERTUS ne tik pagražina jūsų gyvenimą, bet ir iš esmės užburia jūsų mintis, nuotaiką ir visus aplinkinius.

Poveikis toks galingas, bet kartu ir toks elegantiškas…

Sielą paliečianti labai praturtintų rytietiškų ir medienos kvapų harmonija pagyvina emocijas, uždegdama vaizduotę... pažadindama jausmą, kad esi kažkur Sacharos dykumoje, kažkur šiauriniuose snieguotuose kalnuose ar galbūt kur nors paguodoje kaip vėsios vandenyno gelmės

Mistikos magija ir gluminantis Vertus grožis yra kvapniai formuojamas išskirtinumu ir išskirtine įvairove, nuolat didindamas žinomumą savo žaviu subtilumu.

Vertus išskirtiniai nišiniai kvepalai, sukurti pagal gamtos troškimus ir žmonių norus bei fantazija.